Zadzwoń do nas +48729547868

Zamknij (x)

Kategorie

Silkly.pl to internetowy sklep odzieżowy firmy B-DODA w Wólce Kosowskiej. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży detalicznej odzieży dostarczamy odzież do klientów poprzez hurtownie.

W 2020 roku, kiedy pandemia wydarzyła się na całym świecie, zdajemy sobie sprawę, że teraz jest czas, abyśmy skontaktowali się bezpośrednio z naszymi klientami za pośrednictwem handlu elektronicznego w Internecie.

Dzięki historii w branży odzieżowej jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę produktów od naszych dostawców w Chinach. W naszej ofercie znajduje się odzież damska i męska, bielizna, skarpety. Oferujemy również szeroki wybór toreb i torebek, apaszek, apaszek, ręczników oraz nakryć głowy. Silkly.pl oferuje Ci najbardziej atrakcyjne ceny na rynku oraz stale poszerzający się asortyment towarów.

Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę odzieży firmą kurierską IN POST oraz Polską Pocztą. Czas dostarczenia towaru to 1-3 dni robocze. Zamówioną odzież dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres.

Silkly.pl stale poszerza asortyment dostępny do zakupów online. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa opinie, sugestie i pytania. Stale ulepszamy naszą stronę internetową, aby umożliwiała jak najprostszy i najszybszy zakup odzieży i obuwia.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć zamówienie online, skontaktuj się z nami.

Biuro Obsługi Klienta oczekuje na telefony:  Tel.:+48729547868 i mejl :SILKLYFASHION@GMAIL.COM