Zadzwoń do nas +48729547868

Zamknij (x)

Kategorie

Silkly.pl to renomowany sklep odzieżowy należący do firmy B-DODA zlokalizowanej w Wólce Kosowskiej. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w detalicznej branży odzieżowej, specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości odzieży klientom poprzez sieć hurtowni.

W reakcji na globalną pandemię w 2020 roku, zdecydowaliśmy się nawiązać bezpośrednią interakcję z naszymi klientami poprzez handel elektroniczny. Nasze doświadczenie w branży odzieżowej umożliwia nam oferowanie klientom różnorodnej gamy produktów od naszych renomowanych dostawców z Chin.

Nasza oferta obejmuje odzież damska i męska, bieliznę, skarpety, torebki, apaszki, ręczniki oraz nakrycia głowy. Silkly.pl zobowiązuje się dostarczać najbardziej atrakcyjne ceny na rynku, stale poszerzając swoją ofertę.

Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę odzieży za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, takich jak INPOST oraz Polska Poczta, z czasem dostarczenia wynoszącym 1-3 dni robocze. Zamówienia są dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres.

Silkly.pl nieustannie poszerza dostępny asortyment do zakupów online, a nasza strona internetowa jest systematycznie ulepszana, aby zapewnić prosty i szybki proces zakupowy odzieży i obuwia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, sugestie i pytania od naszych klientów, pracujemy nad stałym doskonaleniem naszych usług. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerami telefonów 22-292-85-75/22-292-85-74 oraz e-mailem na SILKLYFASHION@GMAIL.COM.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do zakupów na Silkly.pl!